تولید و اجرا

تولید و اجرا

هنگامی که در فرآیندهای تولید و انتشار اطلاعات در حوزه رسانه، صحبت از  تولید و اجرا محتوا به میان بیاید، منظور این است که اطلاعات مبادله شده چه ارزشی را در زمینه های مختلف برای کاربر نهایی ایجادخواهد کرد. محتوا را می توان توسط انواع رسانه هایی همچون متن، تصویر، صوت، ویدئو، اینترنت و تلویزیون منتقل کرد.

تولید و اجرای با کیفیت، هدف اصلی ما است که باید طبق استراتژی و برنامه ریزی مشخص ایجاد شود.

در تولید محتوا روش های مختلفی استفاده می شود. از جمله می توان به روش های تالیفی، ترجمه، ویرایش و اصلاح، گردآوری و … اشاره کرد.

هنگامیکه در فرآیندهای تولید و انتشار اطلاعات در حوزه رسانه، صحبت از محتوا به میان بیاید، منظور این است که اطلاعات مبادله شده چه ارزشی را در زمینه های مختلف برای کاربر نهایی ایجاد خواهد کرد. محتوا را می توان توسط انواع رسانه هایی همچون متن، تصویر، صوت، ویدئو، اینترنت و تلویزیون منتقل کرد.

در تولید و اجرای محتوای استاندارد، معیارها و اصولی وجود دارد که در حین تولید و اجرا باید مورد توجه قرار گیرد. در فرآیند تولید و اجرا، ابتدا باید محتوا را بشناسیم و با توجه به ویژگی ها، اهداف مورد انتظارمان را تعیین و تنظیم کنیم. در فرآیند طراحی و تولید محتوا نباید شتابزده عمل کرد تا بتوان محتوایی دقیق و سالم تولید و اجرا کرد.

خدمات ما در این حوزه:

  • طراحی گرافیکی (Graphic Design)
  • طراحی سه بعدی، انیمیشن و … (۳D,Animation)
  • طراحی و تولید وب و مالتی مدیا (Web-Multi Media)
  • عکاسی صنعتی و تبلیغاتی (Industrial & Advertising Phptography)


هرجا که تجارت موفقی دیدی، بدان که کسی زمانی یک تصمیم جسورانه گرفته است. ( پیتر دراکر)


شما نمی توانید هیچ سازمانی بسازید اگر خود را با آدم هایی محصور نکنید که تجربه و مجموعه مهارت هایی فراتر از خود شما داشته باشند. (هاوارد شولتز)

وبلاگ