بیلبورد

بیلبورد

بیلبورد-تبلیغاتی

بیلبورد کلمه ای است انگلیسی که از billboard گرفته شده و در زبان فارسی آن را آگهی نما نامیده اند .

بیلبورد های تبلیغاتی همیشه ازگذشته تا حال حاضر یکی از مهمترین روش های تبلیغاتی است که مورد توجه تمام شرکت های بزرگ و کوچک قرار گرفته است .

بیلبورد های تبلیغاتی به طور معمول در خیابان ها و میدان ها و مسیرهای  پرتردد قرار دارند. برخی از شرکت ها و سازمان ها که از این نوع تبلیغات استفاده می کنند با توجه به خلاقیت و نوآوری خود ، طرح ها و شکل های جالبی به بیلبورد های تبلیغاتی میدهند. هدف بیلبورد های تبلیغاتی در نقش رسانه محیطی رساندن پیام های مور نظر به بهترین شکل است.

اجزای تشکیل دهنده بیلبورد تبلیغاتی :

صفحه نمایش بیلبورد : صفحه ای است که تبلیغ ها و یا پیام ها روی آن نوشته شده و یا به صورت بنر روی آن چسبانده میشود . یکسری بیلبورد ها هم صفحه نمایشی به صورت دیجیتال دارند که تبلیغ را به صورت فایل تصویری پخش میکنند.

 

نورپردازی : برای هر بیلبوردی در صورت دسترسی به برق در مکان بیلبورد ، نورپردازی باید ایجاد شود که در شب نیز صفحه نمایش بیلبورد به راحتی قابل مشاهده باشد و جذابیت خوبی داشته باشد .

انواع بیلبورد تبلیغاتی :

  • استرابورد
  • لمپوست
  • پل هوایی
  • لایت باکساسترابورد:

    این نوع بیلبورد تبلیغاتی به دلیل ابعاد کمتر نسبت به سایر انواع بیلبورد تبلیغاتی، و همچنین قابلیت تعویض راحت تر بنرهای آن، گزینه ی بسیار مناسبی برای استفاده در اطراف خیابان ها و جاده های درون شهری می باشد.همچنین می توان گزینه مناسبی برای شرکت ها و گروه هایی که تمایل به تبلیغات بیلبوردی دارند اما نمی توانند از پس هزینه های نسبتا زیاد اجاره بیلبورد های بزرگ بر بیایند.تابلوهای استرابورد با توجه به وضعیت ظاهری و تعدد آنان در فضای شهری، باعث می شود تا صاحبان کالا و مشاغل که نیاز به توضیح مختصری در مورد کالا و محصول خود دارند، این نوع تبلیغات را انتخاب نمایند.

 

 

لمپوست :

تبلیغات با استفاده از لم پوست بنر یکی از مقرون به صرفه ترین رسانـه ها و ابزارهای تبلیغاتی است که میتـوان با آن رخـدادهـا، پروژه ها ی فرهنگی و تبلیغـات عمومی را ترویچ داد.

استفاده از این بنرها در انتقال پیام مستقیم به مخاطبان کارکردی فوق العاده دارند و در زیبا تـر شدن فضـا و چشم نوازی بازدیدکنندگان تاثیر مثبتی دارند

 

پل هوایی:

این نوع تابلو تبلیغاتی به طور معمول در اتوبان ها و خیابان های سطح شهر وجود دارند . این نوع تابلو ها به علت اینکه در دید کامل راننده ها و سر نشینان ماشین هستند  بسیار موثر است .

ابعاد بزرگ این تابلو ها برای تبلیغات و رساندن پیام بسیار  مناسب است و جای کمی مگیرد .

 

 

 

لایت باکس:

لایت باکس ها در کلیه مغازه ها، سوپر مارکت ها، نمایشگاه ها و فروشگاه ها به علت نوع متریال بکار رفته و کیفیت چاپ، همچنین نور بک لایت که از قسمت پشت به لایت باکس تابیده می شود و جلوه خاص آن؛ در سراسر دنیا بسیار پر طرفدار می باشد.

لایت باکس تبلیغاتی یکی از بهترین روش های تبلیغات و معرفی برندها و نام های تجاری در فروشگاه ها و مراکز تجاری و نمایشگاه ها می باشد که این نوع تبلیغ امروزه بسیار حائز اهمیت می باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تائید دیدگاه فعال است. دیدگاه شما ممکن است کمی طول بکشد تا ظاهر شود.